Pompy Ciepła

Firma Hitachi wykorzystuje w tym celu swoje bardzo duże doświadczenie w branży, liczone w ponad 4 milionach stworzonych egzemplarzy urządzeń do ogrzewania pomieszczeń. Nowoczesne systemy chłodzące w postaci klimatyzatorów typu split, multisplit czy VRF charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami tak jak system śledzenia obiektu, czy system samoczyszczenia jednostki wewnętrznej.

Zalety dostępnych urządzeń

Powietrzne pompy ciepła Hitachi to nowoczesne systemy, które dają szereg udogodnień związanych przede wszystkim z dostosowaniem do norm ekologicznych oraz oszczędnością finansową płynącą z ich wykorzystania. Są to układy charakteryzujące się także bardzo dużą lekkością. Niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych są one wydajne, pobierając do swojej pracy niewielką ilość energii elektrycznej.

Ich korzystny wpływ na ekologię związany jest z faktem niewielkiej emisji dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki czemu jest to jedno z najczęściej polecanych źródeł energii odnawialnych. Wśród istotnych zalet wysokotemperaturowych pomp ciepła wymienić można też możliwość łatwego oraz jednocześnie szybkiego montażu tej instalacji.

Dodatkowe akcesoria

Polecamy zapoznanie się z ofertą nie tylko wysokotemperaturowych pomp ciepła Hitachi, ale także akcesoriami przydatnymi do ich funkcjonowania. Jednym z najważniejszych ich zadań jest automatyzacja pracy całego systemu. Zaliczają się do nich chociażby:

  • sterowniki przewodowe,
  • termostaty bezprzewodowe,
  • zestawy do chłodzenia.

Nowoczesne możliwości

Ułatwieniem w korzystaniu z systemu ogrzewania oraz klimatyzacji domu w każdym miejscu jest kompatybilna aplikacja mobilna Hitachi Hi-Kumo. Za jej pomocą w zdalny sposób możliwe jest zarządzenie temperaturą oraz włączenie lub wyrządzanie całego systemu powietrznych pomp ciepła. Aplikacja ta pozwala także na korzystanie ze znacznie większej liczby funkcji, gdyż za jej pomocą możliwe jest również szczegółowe regulowanie okresowych zmian w ogrzewaniu obiektu. Możliwość komunikacji z systemem inteligentnego budynku SOMFY.

Komentarze są wyłączone.